GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Figuriner 5337204
nr 533 7204
Figuriner
2 st Hundar, Kunglig Dansk, höjd: 12-9 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
måndag 28 juli 2008
kl 17:52:17
Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)